Video

Romanowski plays Duranowski 
Nagranie, miks, mastering – Bartosz Napieralski
Scenariusz, produkcja filmowa, reżyseria, zdjęcia, montaż: Cezary Hładki

Monika Andriejew – „Kocham Ciebie”
Scenariusz, produkcja filmowa, reżyseria, zdjęcia, montaż: Cezary Hładki

DIALLEVE – „GOODBYE”
Nagranie, miks, mastering – Bartosz Napieralski
Scenariusz, produkcja filmowa, reżyseria, zdjęcia, montaż: Cezary Hładki

M I P – „Black Winter”
Scenariusz, produkcja filmowa, reżyseria, zdjęcia, montaż: Cezary Hładki

Vincent Theo – Przyjaciel
Produkcja, stem-mastering – Kamil Neumann, Bartosz Napieralski
Scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż: Cezary Hładki

„I Ciebie też bardzo” cover – Piotr Kuciel i Monika Andriejew Piotrowska, Przytulisko Głowno, Arkadia
Nagrania, miks, mastering – Bartosz Napieralski
Zdjęcia w studio, montaż – Cezary Hładki

Vincent Theo – Sessions – „O Zgrozo”
Nagranie audio, produkcja, miks, stem-mastering – Kamil Neumann
Nagranie video, produkcja filmowa, reżyseria, operatorka, montaż – Cezary Hładki

ANYWHERE US – „Why Should I Run When The Wind Is Gone”
Nagranie, miks, mastering – Bartosz Napieralski
Scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż: Cezary Hładki

Vincent Theo – Sessions – „Mówią”
Nagranie audio, produkcja, miks, stem-mastering – Kamil Neumann
Nagranie video, produkcja filmowa, reżyseria, operatorka, montaż – Cezary Hładki

Natalia Nowaczyk – „Tomaszów” z repertuaru Ewy Demarczyk
Nagranie, miks, mastering – Bartosz Napieralski
Zdjęcia w studio, montaż – Cezary Hładki

W maju 2016 roku gościł w naszym C2studio zespół Dyson Sphere. Czterech kolesi: Marian Mazurowski, Marek Pawła, Mikołaj Edward Abramowski i Adam Woźniak zagrało niezłą mieszankę shoegaze, post-rocka, psychodelii i space-rocka (tak sami mówią o swojej muzyce). Nad rejestracją i miksem czuwał Bartek Olszewski, mastering popełnił Bartosz Napieralski. Zobaczcie sami jak wyszło! Nam się bardzo podoba.

W 2016 roku nagraliśmy solową płytę tenora Voyteka Soko nagraną z akompaniamentem pianisty Piotra Żukowskiego, z którym Wojciech występuje również w ramach grupy Opera Night Group. Pełen profesjonalizm, czysta przyjemność ze wspólnej pracy!

Z dużą przyjemnością prezentujemy utwór z nagranej płyty kwartetu MELECH w C2studio. Album MELECH plays GEBIRTIG został zarejestrowany i zmiksowany przez Barteka Olszewskiego w ramach Tzadik Poznań Festival. Album inspirowany muzyką Mordechaja Gebiritga niebawem zostanie wydany przez Multikulti Project. W skład zespołu wchodzą : Piotr Mełech – klarnet, klarnet basowy, elektronika, Marcin Albert Steczkowski – kornet, elektronika, Marcin Jadach – kontrabas, Michał KAsperek – perkusja. Dzięki za pro miłą sesję i boskie dźwięki.

Na tegrocznym Spring Break organizowaliśmy akcję „ Nagraj się na setkę z GoPro”. BVRS zagrał świetny koncert na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2016 oraz nagrał clip i dźwięk w C2studio. Video zrealizowaliśmy za pomocą kamer GoPro dzięki freeway OMT. Shot 100% on the HERO4® cameras from GoPro

Energia, energia, energia to Fertile Hump zespół który odwiedził C2studio w trakcie akcji „Nagraj się na setkę z GoPro” organizowanej w ramach Spring Break 2016 . Video zrealizowaliśmy za pomocą kamer GoPro dzięki Freeway OMT. Shot 100% on the HERO4® cameras from GoPro

W trakcie Spring Break 2015 w naszym studio pojawił się zespół Joa Bird w ramach akcji „ Nagraj się na setkę z GoPro”. W utworze „You will never change” mieliśmy okazję zarejestrować cudny wokal Asia Fostiak. Na basie grał Krzysztof Gil, elektronikę i gitarę ogarniał Wojt Birdsen a bębny Piotr Reszelski. Video zrealizowaliśmy za pomocą kamer GoPro dzięki Freeway OMT. Shot 100% on the HERO4® cameras from GoPro

W C2studio nagrywał album zespół MIKROBI.T. Na saxofonie barytonowym oraz fx space zagrał Michał Biel. Elektronikę w postaci – moog, synth, monotribe, guitar, live loop – opanował Andrzej Szawara. Na bębnach wymiatał Daniel Karpju – endoser talerzy Turkish Cymbals dzięki uprzejmości DrumStore Gdynia Sklep Perkusyjny. Prace nad albumem właśnie dobiegły końca Polecamy

Mamy okazję przedstawić Wam artystę który zgosił się do akcji „ Nagraj się na setkę z GoPro”. Liars & Sinners zagrał świetny koncert na Spring Break 2015 oraz nagrał clip i dźwięk w C2studio. Video zrealizowaliśmy za pomocą kamer GoPro dzięki freeway OMT. Shot 100% on the HERO4® cameras from GoPro

W lutym 2016 roku mieliśmy okazję zrealizować nagranie i teledysk dla Opera Night Project w składzie: Wojciech Sokolnicki – tenor, Dorota Zawadzka – mezzosopran, Agnieszka Sokolnicka – sopran, Piotr Żukowski – fortepian, Aleksandra Machaj – skrzypce.

Efektem naszej współpracy jest teledysk do utworu skomponowanego przz Ennio Morricone pt. „Nella Fantasia”. Nagraniem dźwięku, miksem i masteringiem utworu zajął się nasz realizator Bartosz Napieralski, a za nagranie i montaż teledysku odpowiada Cezary Hładki.

Słoń zaproponował nam remiks swojego utworu wraz z  Drown My Day. Efekty tej pracy poniżej. Po naszej stronie był miks, master i realizacja video.

Sjón był pierwszą grupą ktora zgosiła się do akcji „ Nagraj się na setkę z GoPro” zorganizowanej wspólnie ze Spring Break. Nagrywali się w C2studio po doskonałym koncercie który odbył się w Scena Na Pietrze. Dzięki za współpracę Make Music Agency. Całość nagraliśmy za pomocą kamer GoPro dzięki freeway OMT. Shot 100% on the HERO4® cameras from GoPro.

Kolejnym artystą akcji „ Nagraj się na setkę z Go Pro” była : Sonia pisze piosenki. Dzięki kooperacji Spring Break, GoPro i C2studio możemy przedstawić Wam utwór „Part Of Paper Moon”. Całość nagraliśmy za pomocą kamer GoPro dzięki freeway OMT.

Piotr Mełech w trakcie pracy nad nowym albumem w C2studio. Było cudnie – dzięki!

Słoneczny poranek 24 kwietna był pierwszym dniem naszej akcji „ Nagraj się na setkę z GoPro” zorganizowanej wspólnie ze Spring Break. Jedym z artystów którzy odwiedzili C2studio był polsko-brytyjskie trio Sister Wood, którego skład tworzą Łukasz Moskal, Rachel Wood i Sarah Wood. Wraz z nimi na basie zagrał Staszek Wróbel. Premierowy album kapeli „Language Barriers” ukazał się w marcu 2015. Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników! Nagrania były emocjonujące a wieczorny koncert fantastyczny. Shot 100% on the HERO4® cameras from http://GoPro.com

Jakiś czas temu w niedzielne popołudnie odwiedzili nas
Only Dreamers Will Survive w składzie Agata Doszczak – violin, Łucja Jaskuła – viola, Wiktor Wiciu Wilgocki – guitar, Marcel Lelo – vocal.

W C2studio mieliśmy test z APS – Audio Pro Solutions. Jak dla nas Coax i Sub 10 jest nr 1. Polecamy. Dzięki Piotrunia Korsak za puls.

Nagranie z sesji muzycznej DagaDana z 2014. Film zrealizowany w głównym studio muzycznym – 60 m2

Sesja z 2014 z Dominiką Groberską.

Snowman odwiedził nas w  2013. Studio nagrań 38m2 o idealnym brzmieniu dla perkusji.


Facebook