Wyposażenie

Sercem studia nagrań jest 48-kanałowy, analogowy mikser studyjny Soundcraft Ghost ceniony na całym świecie za wysoką jakość przedwzmacniaczy i bardzo dobrze brzmiące EQ. Korzystając z niego mamy ogromne możliwości kreowania brzmienia instrumentów już na etapie nagrań.

soundcraft-ghoust-3

Podstawowy interface audio w studio to Focusrtie Saffire 56 - posiada 8 bardzo neutralnych preampów, z czego 2 z nich to preampy z serii "Liquid Pre" pozwalające na symulację brzmienia najlepszych preampów z całego świata. Interfejs posiada wysokiej jakości konwertery analogowo-cyfrowe oraz możliwość bezlatencyjnego odsłuchu dla muzyków. Dodatkowo do konwersji sygnału z miksera Ghost używamy świetnego konwertera Ferrofish A16 MK II. Dzięki niemu mamy pewność najwyższej jakości zapisywanego materiału.

 

Pracujemy w programach: Pro Tools 10-12, Logic Pro X oraz Cubase 5.

Odsłuch w studio realizowany jest przy pomocy monitorów studyjnych firmy APS oraz Tannoy. Używamy również słuchawek marek takich jak: Beyerdynamic, AKG, Focal, Superlux. Podczas nagrywania nasz sprzęt umożliwia nam stworzenie 10 bezlatenyjnych odsłuchów dla muzyków, z czego 6 z nich to odsłuchy personalne (z własnymi proporcjami instrumentów). W skrócie - oznacza to, że każdy z Was będzie słyszał dokładnie to co chce, dokładnie tak głośno jak chce i to bez żadnych opóźnień!

Mikrofony

Backline

do wynajęcia na nagrania – cena do indywidualngo ustalenia

Ampeg SVT-2 PRO, Ampeg PR-15H, Ampeg PR-410 HLF, Carvin PRO BASS 200, Framus Ruby Riot

Fender Twin Reverb 74′, Fender Twin Reverb 69′, Fender Super Reverb 60′, Fender Bassman 135 – head

Na stałe w studio dostępna jest perkusja DrumCraft z talerzami Soultone.
Istnieje możliwość wynajęcia tej perkusji, a także innych bębnów i talerzy za dodatkową opłatą.


Facebook